Welcome to our stores

0 - Produkt
    INFOLINIA: (+48) 601 566 166 & (+48) 788 989 309

O nas

Wólka Kosowska Centrum Handlowe Chińskie, Tureckie, Polskie, Asg, Eacc

Witajcie w naszej internetowej hurtowni odzieży i obuwia hurt-europa.com

 3% Rabatu dla każdego klienta !!!
A ponadto oferujemy Ci korzystne rabaty do 5% a wszystkie zamówienia złożone na kwotę od  599 zł Netto premiujemy bezpłatnym transportem na terenie Polski .

Zespół : http://www.hurt-europa.com/

Hurtownia www.hurt-europa.com to nasz sposób na wasze szybkie i spokojne zakupy przez internet.

Towary pochodzą głównie z Chin, Wietnamu, Turcji, Włoch i Polski. Dla ułatwienia zakupów dokonano branżowego podziału hal na: hale Polską , GD, EACC i ASG. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów stworzono również hurtownia internetowa, co jest szczególnie wygodne dla klientów dokonujących zakupów hurtowych, którzy w jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertą wielu firm i wybrać najbardziej atrakcyjną z pewnością zaoszczędzi to cenny czas i obniży koszty transportu.


Jest to miejsce, gdzie możecie szybko i bezpiecznie kupić towary z centrum handlowegowólka kosowska koło Warszawy. 


Specjalizujemy się w zaopatrywaniu sklepów odzieżowych oraz butików na terenie całej Polski w towary z różnych państw m.in. z Chin, Wietnamu , Turcji czy Włoch .

 
Oferujemy Państwu odzież dziecięcą, młodzieżową, damską i męską oraz obuwie i dodatki. Asortyment jest stale aktualizowany i poszerzany o nowe produkty, wedle Państwa upodobań i oczekiwań. W związku z powyższym jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi. Posiadamy również dział pod nazwą "wkrótce w ofercie", gdzie przedstawiamy towary, które mają wkrótce wejść do sprzedaży.


Proponujemy wygodne i bezpieczne dokonywanie zakupów, bez konieczności przyjazdu. Z pewnością zaoszczędzi to Państwa cenny czas i obniży koszty transportu. Dla klientów, którzy preferują klasyczny model handlu, nasza strona spełnia rolę prezentacji, umożliwia dokładne zapoznanie się z aktualną ofertą i przygotowanie się do bezpośrednich zakupów w wolka centrum w miejscowości Wólka Kosowska.

 

Nasza internetowa hurtownia odzieży i obuwia http://www.hurt-europa.com/ zapewni Państwu dostęp do asortymentu z centrum handlu hurtowego w Wólce Kosowskiej. Oferujemy atrakcyjne ceny i ciągle powiększający się wybór obuwia, odzieży oraz dżinsów, a także wielu innych.

 

Zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę (zwykle 1 dzień roboczy) firmą kurierską z Wólki Kosowskiej bezpośrednio do Państwa sklepu, hurtowni lub domu. 
www.hurt-europa.com wciąż się zmienia. Pilnie słuchamy Waszych opinii i sami jesteśmy aktywnymi użytkownikami naszego serwisu.

Jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnego partnera zapraszamy do współpracy oraz życzymy udanych zakupów w hurt-europa.com !

Nasza hurtownia internetowa oferuje

Właścicielem strony hurt-europa.com jest firma:

 "G&N" Hurt-Detal Phan Thanh Hung
 
 Nip:                   551-211-07-63
 REGON:           072140570    
 
 Bank Spółdzielczy w Lesznowoli
 
SWIFT CODE:
  Nr konta bankowego: 90 8022 0000 0001 9363 2002 0001

 
ADRES DO KORESPONDENCJI:

ASG Centrum Handlowe

ul. Nadrzeczna 7C Box D45

05-552 Wólka Kosowska

Telefon komórkowy: +48 601 566 166,  +48 788 989 309

 E-mail:hurteuropa@gmail.com